Plotowanie i druki wielkoformatowe Wrocław

Drukarki ploterowe na pierwszy rzut oka przypominają duże wersje domowych drukarek. W dużym uproszczeniu, można uznać to za prawdę. Jednak główna różnice miedzy nimi nie stanowi tylko wielkość,  ale także możliwości jakie obie drukarki oferują. Standardowy, domowy czy biurowy kombajn do drukowania nadaję się jedynie do tworzenia  nieskomplikowanych i niezłożonych grafik i tekstów, natomiast mając nieco większe oczekiwania pod względem jakości otrzymanych wydruków, powinniśmy skorzystać z usług plotowania Wrocław. Dzięki temu otrzymamy nie tylko odbitki o wysokiej jakości, ale także o większej wytrzymałości.

drukarnia WrocławPlotowanie to nie tylko wysoka jakość wydruków i wierne oddanie kolorów, głębi i przejść tonalnych oryginału, ale także szereg innych możliwości – np. druk na tkaninach, foliach i innych podłożach.  Plotery używają także innych, lepszych niż standardowe tusze. Dzięki nim otrzymane wydruki są odporne na zarysowania, promieniowanie UV itp. Po trzecie – drukarki ploterowe pozwalają drukować bez ograniczeń co od wielkości – stąd są idealnym rozwiązaniem na druki wielkoformatowe. Wszystkie billboardy, szyldy i podobne reklamy zewnętrzne są uzyskiwane przy pomocy drukarki ploterowej.

Dość popularną funkcją w drukarkach jest możliwość skanowania. Tutaj podobnie, jak przy drukowaniu, istnieje możliwość zlecenia wykonania skanów w drukarni. Sprzęt, którym dysponują te zakłady pozawala uzyskać efekty o znacznie lepszej jakości, niż te otrzymane w warunkach domowych. Skanowanie to bardzo popularna usługa, często korzystają z niej biura lub też artyści. Gdy nasze oczekiwania względem wydruków, odbitek czy skanów są wysokie należy zwrócić się do profesjonalnej drukarni.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s