Fotoobrazy, ksero i wiele innych możliwości druku cyfrowego

drukarnia Wrocław Jakie są najpopularniejsze usługi świadczone przez drukarnie? Pierwsza odpowiedzią, która przychodzi na myśl jest zapewne druk książek lub prasy, może też ulotek, z którymi możemy się spotkać niemal na każdym rogu w każdym mieście. Nic bardziej mylnego, od wielu lat niezmiennie w czołówce usług poligraficznych i drukarskich pozostaje ksero Wrocław. Codziennie ludzie wykonują tysiące odbitek mniej i bardziej istotnych materiałów – od dokumentów, poprzez książki, druki biurowe itp.

Dopiero po usługach kserograficznych plasują się inne wydruki i usługi. Warto nadmienić, ze sam druk w przeciągu wielu ostaniach lat bardzo się zmienił. Druk cyfrowy i postęp techniczny odmienił na zawsze oblicze branży drukarskiej. Drukarnie nie są już miejscami skąpanymi w farbie, z ogromem wielu form i pras do drukowania. Dziś do wykonania dobrego wydruku w zupełności wystarczy sam komputer i dobra drukarka. Co jednak zrobić, gdy interesuje nas druk wielkoformatowy? Przecież nie stworzymy wydruku większego niż A4 na domowej drukarce. Z wydrukami większymi od tego formatu zwracamy się bezpośrednio do drukarni – ich realizacja w profesjonalnym zakładzie jest nie tylko niedroga, ale też szybka. Również i jakość wydruków z drukarni jest nieporównywalnie lepsza, od druków wykonanych w domu.

Drukarnie oferują obecnie sporo zróżnicowanych usług, również zmyśla o indywidualnym kliencie. Druk cyfrowy posiada bardzo szerokie możliwości zastosowania – od fotoalbumów, poprzez fotoobrazy i zdjęcia na płótnie. To wszystko jest możliwe właśnie dzięki druku cyfrowemu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s