Ksero Wrocław dawniej i dziś

ksero wroclaw

ksero wroclaw

Pierwsze kserokopiarki w Polsce pojawiły się w latach siedemdziesiątych. Są to urządzenia, które pozwalają na powielanie treści (tekstu lub obrazu) bez użycia tuszu, tzw. drukowanie “na sucho”. Ksero są tanią i powszechną formą powielania potrzebnej dokumentacji. Obecnie niemal każdy posiada własną, domowa drukarkę, która pełni również funkcję kserokopiarki (urządzenia z wbudowanym skanerem). Ksero Wrocław tworzy niezliczone ilości kopii nie tylko dokumentacji, ale także rzadkich egzemplarzy książek, ważnych dokumentów i podobnych. Jest to wciąż bardzo popularna i potrzebna usługa.

Z punktu widzenia całej historii druku ksero-kopiowanie jest stosunkowo nowym wynalazkiem, jednak w świetle druku cyfrowego jest to stara technika. Wprawdzie druk cyfrowy znacznie rozwinął i ulepszyć możliwości tworzenia kserokopii, jednak czym jest w świetle możliwości druku cyfrowego zwykła dobitka kserograficzna. Druk ploterowy (odmiana druku cyfrowego), pozwala na tworzenie zdjęć na płótnie, własnych książek, druków reklamowych przyklejanych na pojazdy i wielkopowierzchniowe reklamy. Jak widać, branża drukarska oferuje niezwykle szeroki zakres usług i możliwości.

Obecnie drukarnie skłaniają się nie tylko ku masowemu tworzeniu wydruku na potrzeby reklamy lub informacji. To także ogromna oferta skierowana dla zwykłego klienta. Druk cyfrowy to nie tylko możliwość kserowania dokumentów. Rzetelna i profesjonalna drukarnia Wrocław realizuje zamienia również na szybkie wydruki kilku naklejek, wizytówek po same obrazy i zdjęcia w dużych formatach. Oferta jest duża, że z pewnością zaspokoi każdego klienta.

Advertisements

3 thoughts on “Ksero Wrocław dawniej i dziś

  1. Pingback: Zanim zlecimy zdjęcia na płótnie Wrocław – porady | Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie Wrocław

  2. Pingback: Fotoobrazy Wrocław a druk cyfrowy | Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie Wrocław

  3. Pingback: Skanowanie Wrocław – rozwój | Ksero i skanowanie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s