Druk cyfrowy Wrocław możliwości

drukarnia wrocław

drukarnia wrocław

Druk jest bez wątpienia jednym z największych wynalazków w historii ludzkości. To dzięki niemu powszechne dzielenie się wiedza i dostęp do rożnych prac naukowych, informacji stał się tak powszechny. Zanim w XV Gutenberg wynalazł ruchoma czcionkę zdecydowana większość społeczeństwa była analfabetami  Wynikało to z prostego faktu – po co mają się uczyć czytać ci, którzy najprawdopodobniej nigdy książki na oczy nie ujrzą? Dzisiejsza drukarnia Wrocław to moc możliwości dla każdego  Nie tylko drukarnie rozpowszechniły dostęp do książek, ale także w obecnej chwili możemy stworzyć własną, indywidualną książkę.

Najmłodsza dziedzina drukarstwa czyli druk cyfrowy wniosło szereg innowacji i nowych możliwości w tworzeniu własnych wydruków. Po pierwsze – druk nigdy nie był tak tani, szybki i o tak świetnej jakości. Odpowiednio przygotowane wcześniej na komputerze pliki pod wydruki otrzymujemy niemal od ręki. Czas realizacji i koszty to główne zalety druku cyfrowego. Ale to także szereg możliwości, dzięki którym mamy pełną swobodę w kreacji własnych wydruków.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własną książkę. Nie potrzeba tutaj sporej wiedzy z zakresu grafiki czy składu drukarskiego. Autorska książka jest autorką książką i ma spełniać marzenia tego, kto ja wydaje. Do najpopularniejszych form własnej książki należą ostatnimi czasu tzw. fotoksiążki. Dają one ogromne możliwości w tworzeniu osobistego albumu ze zdjęciami, okraszonego tekstami i grafikami. Niezwykłym powodzeniem fotoksiążki cieszą się wśród ludzi młodych.

Advertisements

One thought on “Druk cyfrowy Wrocław możliwości

  1. Pingback: Profesjonalne skanowanie | Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie Wrocław

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s