Fotorolety

Fotorolety – czyli jak kompletnie odmienić swoje mieszkanie niewielkim kosztem. Fotoroleta spełnia te same funkcje co zwykła forotroleta, czyli chroni pomieszczenie przed nadmienrym słońcem, a także zasłania wieczorem okna. Dostepne w sklepach fotorolety najcześciej dostepne sa w gładkich kolorach – od bieli po czerń poprzez wiele odcieni. Czasem, jeśli się nam poszczęści, możemy znaleźć forotorety z tkanin we wzory.

Jak widać – wybór forlet w sklepach jest dość okrojony, a dlaczegoby nie sprawić sobie czegoś wyjątkowego w domu? Fotoroleta z nadrukiem to doskonały pomysł na ożywienie pomeiszczenia bez koniecznosci wieszania nowych obrazów itp. Dodatkowo, wyglądają bardzo atakcyjnie, niezależnie od tego, jaki styl pomieszczenia preferujemy. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się fotorolety z nadrukiem tętniącego życiem miasta. Zaś w pomieszeniu o klasycznym wystroju doskonale będzie pasować np. reprodukcja obrazu. Co umieścimy na fotorolecie zależy wyłacznie od nas.

Gdzie zamówić fotorolety?

To nowa usługa drukarska. O oferty druku fotorolet pytającie w dobrych drukarniach cyfrowych. W Wrocławiu zamówisz je w drukarni Gutenberg.

Advertisements

One thought on “Fotorolety

  1. Pingback: Fotorolety gdzie kupić we Wrocławiu | Fotoobrazy i zdjęcia na płótnie Wrocław

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s