Fotoobrazy w aranżacji wnętrz

fotoobrazy kwiaty8Nieodłącznym elementem przy urządzaniu i aranżowaniu wnętrz mieszkania lub domu są ozdoby na ścianie i obrazy. Dodają one wnętrzom charakteru i osobistego rysu, nadanego przez ich mieszkańców. Wybór obrazów, plakatów czy fototapet w sklepach i galeriach jest dość ograniczony i nie zawsze możemy znaleźć coś, co odpowiada nam najbardziej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własny, unikalny obraz, mając własną grafikę czy zdjęcie.

Nawet jeśli wybranej grafiki nie posiadamy w wersji cyfrowej nie stoi to na przeszkodzie, żeby stworzyć z niej obraz na ścianę. Z pewnością każdy posiada niejeden rysunek czy analogowa fotografię którą chciałby mieć w formie obrazu do powieszenia na ścianie. Reprodukcja starej, rodzinnej fotografii w formie obrazu sprawi wiele radości obdarowywanym. Aby uzyskać cyfrową formę analogowej fotografii pod profesjonalny wydruk niezbędne jest skanowanie. Wysokojakościowa kopia cyfrowa zdjęcia zapewni później doskonały obraz.

Oczywiście, jeśli posiadamy już cyfrową wersje grafiki, której to reprodukcje chcemy mieć na ścianie, sprawa jest o wiele prostsza. Wiele drukarni ma w swojej ofercie oprócz druków solwentowych czy wielkoformatowych usługi tworzenia fotobrazów. Fotobrazy to dokładnie właśnie reprodukcje dowolnych zdjęć czy grafik, przygotowane do powieszenia na ścianie. Są to wysokiej jakości druki, znacznie odporniejsze na działanie światła słonecznego i promieni UV (przez co są bardziej trwalsze, niz standardowy druk), dzięki czemu będą cieszyć oko przez bardzo długi czas.

Advertisements

One thought on “Fotoobrazy w aranżacji wnętrz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s